menu
×

درباره ما

5/5 - (2 امتیاز)

شركت آرت نوو (هنر نو) فعاليت خود را از سال ١٣٩٥ در زمينه ساختمان سازی شروع كرد. اين شركت توانسته با استفاده از دانش و تجربه مهندسين خود پروژه های مختلفی را با توجه به ٣ اصل مهم هر پروژه شامل كيفيت ، هزينه و زمان منطبق بر مباحث ٢٢ گانه و ساير ضوابط و استاندارد هاي ساختماني و بر اساس شرايط جوی و اقليمی هر محيطی در شهرهای شمالي و ساير شهر های ديگر كشور بنا به خواست و سليقه مشتريان عزيز اتمام برساند.

خدمات اين مجموعه شامل طراحي و اجرا ( ٤ رشته ساختماني ) در ساختمان هاي مسكوني ، ويلا ، اداري و خدماتي به مشتريان ارائه ميشود.

آرت نوو چه خدماتی را ارائه می دهد؟

 

  • طراحی پلان ساختمان ( مسکونی، اداری، تجاری، ویلایی و… )
  • ساخت و اجرا آپارتمان
  • طراحی و ساخت ویلا ( با اسکلت بتنی، فلزی و چوبی)
  • طراحی نما ساختمان
  • اجرای استخر
  • طراحی، ساخت و اجرا انواع آلاچیق
  • طراحی و اجرا داخلی دکوراسیون داخلی ( مسکونی، اداری، تجاری و…)
  • محوطه سازی ( روف گاردن، فضای سبز و… )
ارتباط با آرت نوو
تماس با ما ۶۱۹۸۶۸۲ ۰۹۱۲

طراحی پلان

اولین قرم برای شروع ساخت هر نوع سازه ای طراحی پلان است. آرت نوو به کمک مهندسین برای شما پلانی را طراحی می کند که همه آنچه شما در ویلا و ساختمان و پروژه تان نیاز دارید را به صورت بهینه ای به پلان اضافه کنند.

طراحی و ساخت ویلا

خدمات طراحی و ساخت ویلا

مجموعه آرت نوو صفر تا صد از طراحی تا ساخت و اجرا ویلا را برای شما انجام می دهد. این مجموعه با 12 سال سابقه توانسته پروژه های زیادی را در سرتاسر کشور مثل مناطقی در شمال کشور، لواسان، کردان، شهریار و… با موفقیت و رضایت مشتری اجرا کند.

 

ساخت و اجرای کلبه چوبی

 

طراحی و اجرا آلاچیق

خوشبخانه به دلیل تنوع زیاد سبک در آلاچیق ها شما گزینه های بیشتری برای انتخاب دارید. از نمونه سبک های آلاچیق می توانیم به آلاچیق چوبی، فلزی، شیشه ای، سیمانی، سنگی و… اشاره کنیم. شما می توانید بعد از انتخاب سبک آلاچیق مورد نظرتان، انتخاب کنید که شکل آلاچیقتان چگونه باشد. چهارگوش، شش گوش، هشت گوش، دایره ای و…

آلاچیق چهار گوش

محوطه سازی

از دیگر تخصص های آرت نوو می توانیم به محصوطه سازی اشاره کنیم. این محصوطه سازی می تواند اجرای روف گاردن در پشت بام شما باشد و یا اجرای فضای سبز در محوطه پروژه شما.

استخر نیز از عناصر دیگری است که در محوطه سازی به کار گرفته می شود. آرت نوو طراحی و ساخت استخر را با تجهیزات به روز انجام می دهد. همچنین مصالح به روزی را به کار می گیرد تا با توجه به مدت زمانی که این مصالح در معرض آب قرار دارند از مقاومت خوبی برخوردار باشند.

طراحی نما

نمای ساختمان جزو اصلی و حیاتی ساختمان است و باید با دقت بیشتری روی این بخش از ساختمان، ویلا و یا هر سازه دیگری کار شود. چرا که در اولین نگاه، نمای ساختمان است که خود را نشان می دهد. طراحی نما سبک های مختلفی دارد که قبل از اجرا در نرم افزار های سه بعدی 3D و مربوط به معماری طراحی می شود و بعد توسط کارفرما تایید می شود. سپس طرح نهایی برای اجرا پروژه ارسال می شود.

چرا آرت نوو؟

این مجموعه با به بهره مندی گروهی تشکیل شده از مهندسین مجرب و نیروی کار متخصص و همچنین به کار گیری از مصالح و تجهیزات مدرن و به روز آماده انجام پروژه های شما می باشد.

پس می توانید با خیال راحت صفر تا صد پروژه خود را به ما بسپارید.

شما می توانید برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت با مشاوران ما در آرت نوو تماس حاصل فرمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارهای آرت نوو می توانید به وبسایت این مجموعه به آدرس www.artnouveau.ir مراجعه کنید.